
De woningen met zeezicht in Cómpeta kosten nu van € 289.000 tot € 1.495.000. Hamoedie vergelijkt elke prijs met vergelijkbare woningen in de buurt.
Marktcijfers woningen met zeezicht in Cómpeta
In Cómpeta staan nu 15 woningen met zeezicht te koop, met een middenprijs van € 575.000, ofwel € 2.034 per m². 7 van de 14 woningen met zeezicht die met hun buurt te vergelijken zijn, hebben een lagere m²-prijs dan vergelijkbare woningen daar; bij 4 is dat minstens 20% lager. 12 woningen met zeezicht hebben een eigen zwembad; de afgelopen week kwam er 1 nieuw bij.
- Te koop
- 15
- Middenprijs
- € 575.000
- Middenprijs per m²
- € 2.034
- Onder de m²-prijs
- 7 50%
- Eigen zwembad
- 12
- Nieuw deze week
- 1
| Type | Te koop | Middenprijs | Per m² | Met zwembad | Per m² met zwembad | Per m² zonder | Onder m²-prijs |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Villa’s | 13 | € 650.000 | € 2.034 | 12 | € 2.158 | – | 6 |
Vraagprijzen op 9 oktober 2026. "Onder de m²-prijs" vergelijkt elke woning met vergelijkbare woningen in dezelfde wijk, of in de gemeente als de wijk te klein is: een vergelijking met vraagprijzen, geen taxatie. Huizenprijzen per plaats
Filters
15 woningen met zoekterm · bijgewerkt op 9 oktober 2026
Geen resultaten met deze filters.
Meer in Cómpeta
Vraag het Hamoedie
Stel je vraag en Hamoedie belt je binnen één werkdag terug, in het Nederlands. Of stuur meteen een WhatsApp.













